TELLİOĞLU UN

1982 yılında 100 ton/gün üretim kapasitesi ile kurulan işletmemiz , üretimin gerektirdiği ihtiyaçlar çerçevesinde, hiç ara vermeden gerçekleştirdiği tonaj ve kalite artırıcı yatırımları ile, bugün 240 ton/gün üretim kapasitesine ulaşmıştır.

10 bin m2’si kapalı olmak üzere toplamda 20 bin m2 alana kurulu fabrikamız, şirketimizin teknolojiye entegre olma prensibi dahilinde, modern laboratuvar cihazları ile donatılmıştır. 2009 yılında yapılan 110 bin metrekarelik Balıkesir Yeniköy tesisleriyle birlikte 650 ton/gün kapasiteye ve yirmiyi aşkın un çeşitine ulaşmıştır. Hammadde stok kapasitesini yatay depo ve dik çelik silo yatırımları ile artıran şirketimiz, son ilaveleri ile 55 bin ton stok sahasına sahip olmuştur.

Gıda sektöründeki hızlı gelişime uyum sağlamak amacı ile hareket eden firmamız AR-GE çalışmalarına ağırlık vermiştir.

Rekabetin yoğun olduğu bir piyasada sürekliliği, kalıcılığı ve markalaşmayı ilke edinen, bunun istikrarlı ve kaliteli üretim, müşteri memnuniyeti ve iyi hizmetle yakalanacağı bilinci ile hareket eden kuruluşumuz, bu çerçevede oluşturduğu laboratuvarında tüm hammadde ve ürünlerini düzenli olarak tahlil etmektedir. [ Ürünler ]


Copyright TELLİOĞLU Her Hakkı Saklıdır | © 2016 - DESIGNED BY MaviPiksel